Yhteys & tiimi

Jappis Oy
Kurjenlinna
Kurjenmäenkatu 10 B
20700 Turku

info@jappis.fi

Jappis Oy

Janne Siljamäki

Toimitusjohtaja

0400 99 5609
janne.siljamaki@jappis.fi

Jappis Mainostoimisto

Asiakkuusvastaavat projekteissa

Eija Tammi

Asiakkuusjohtaja


040 063 9604
eija.tammi@jappis.fi

Kirsi Rekola

Asiakkuuspäällikkö

050 356 7138
kirsi.rekola@jappis.fi

Jussi Vitikainen

Asiakkuuspäällikkö ja digimarkkinointisuunnittelija

044 068 8680
jussi.vitikainen@jappis.fi

Tekijät ilmeiden takana

Janne Saarinen

Digijohtaja


040 749 6988
janne.saarinen@jappis.fi

Sauli Laine

Art director


050 511 2373
sauli.laine@jappis.fi

Päivi Marjomaa

Projektipäällikkö,
tekstisuunnittelija ja tiedottaja

0400 727 387
paivi.marjomaa@jappis.fi

Anna-Kaisa Koskenranta

Digimarkkinointi- ja tekstisuunnittelija

anna-kaisa.koskenranta@jappis.fi

Tuuli Marjomaa

WordPress Developer

tuuli.marjomaa@jappis.fi

Josefina Linkosuo

Digital Performance Specialist

josefina.linkosuo@jappis.fi

Sinä?

Hae meille töihin! Olemme aina kiinnostuneita osaavista tekijöistä.  

Lähetä sähköpostia:

info@jappis.fi

Jappis Media

Asiakkuusvastaavat projekteissa

Kirsi Rekola

Asiakkuuspäällikkö

050 356 7138
kirsi.rekola@jappis.fi
kirsi.rekola@y-lehti.fi

Reijo Lindström

Asiakkuuspäällikkö

040 523 4566
reijo.lindstrom@y-lehti.fi

Pirkko Puurunen

Asiakkuuspäällikkö

040 507 1002
pirkko.puurunen@y-lehti.fi

Harri Jurvanen

Asiakkuuspäällikkö

040 517 5100
harri.jurvanen@y-lehti.fi

Tekijät sisältöjen takana

Heli Nieminen

Päätoimittaja

044 709 6787
heli.nieminen@jappis.fi
heli.nieminen@y-lehti.fi

Päivi Marjomaa

Toimitussihteeri

0400 727 387
paivi.marjomaa@jappis.fi

Jani Peltonen

Graafinen suunnittelija

 

040  530 9609
jani.peltonen@jappis.fi

Lähetä viesti tai sovi maksuton kartoitus

Olipa tarpeesi pieni, suuri tai siltä väliltä, niin ole yhteydessä meihin.

Aloitetaan yhteistyö sinulle maksuttomalla kartoituspalaverilla. Me laadimme palaverin pohjalta  ehdotuksen ja tarjouksen seuraavista askeleista.

Sovi oma aikasi joko lomakkeen kautta tai suoraan haluamasi asiakkuusvastaavaan kanssa.

Tämän lomakkeen kautta hoituvat myös muut asiat.

Rekisteri- ja tietosuojaseloste