Yhteys & tiimi

Jappis Oy
Kurjenlinna
Kurjenmäenkatu 10 B
20700 Turku

info@jappis.fi

Jappis Oy

Janne Siljamäki

Toimitusjohtaja

0400 99 5609
janne.siljamaki@jappis.fi

Jappis Mainostoimisto

Asiakkuusvastaavat projekteissa

Toni Lähteenoja

Liiketoimintajohtaja

044 333 1019 toni.lahteenoja@jappis.fi

Eija Tammi

Asiakkuusjohtaja


040 063 9604
eija.tammi@jappis.fi

Kirsi Rekola

Asiakkuuspäällikkö

050 356 7138
kirsi.rekola@jappis.fi

Sini Sarlin

Asiakkuuspäällikkö

044 344 4203
sini.sarlin@jappis.fi

Tekijät ilmeiden takana

Janne Saarinen

Digijohtaja


040 749 6988
janne.saarinen@jappis.fi

Sauli Laine

Senior Art Director

050 511 2373
sauli.laine@jappis.fi

Päivi Marjomaa

Projektipäällikkö,
tekstisuunnittelija ja tiedottaja

0400 727 387
paivi.marjomaa@jappis.fi

Antti Mäkelä

Senior Web Developer

antti.makela@jappis.fi

Tero Ylitalo

Senior Strategist

tero.ylitalo@jappis.fi

Tuuli Marjomaa

Web Developer

tuuli.marjomaa@jappis.fi

Josefina Linkosuo

Digital Performance Specialist

josefina.linkosuo@jappis.fi

Anna-Kaisa Koskenranta

Digimarkkinointi- ja tekstisuunnittelija

anna-kaisa.koskenranta@jappis.fi

Santeri Sario

Tuotanto-AD

santeri.sario@jappis.fi

Mari Hievanen

Project Coordinator & Copywriter

mari.hievanen@jappis.fi

Jappis Media

Asiakkuusvastaavat projekteissa

Kirsi Rekola

Asiakkuuspäällikkö

050 356 7138
kirsi.rekola@jappis.fi
kirsi.rekola@y-lehti.fi

Reijo Lindström

Asiakkuuspäällikkö

040 523 4566
reijo.lindstrom@y-lehti.fi

Pirkko Puurunen

Asiakkuuspäällikkö

040 507 1002
pirkko.puurunen@y-lehti.fi

Tekijät sisältöjen takana

Päivi Marjomaa

Toimitussihteeri

0400 727 387
paivi.marjomaa@jappis.fi

Jani Peltonen

Graafinen suunnittelija

040  530 9609
jani.peltonen@jappis.fi

Tuula Laamanen

Tuottaja

045 788 47015
tuula.laamanen@jappis.fi

Lähetä viesti tai sovi maksuton kartoitus

Olipa tarpeesi pieni, suuri tai siltä väliltä, niin ole yhteydessä meihin.

Aloitetaan yhteistyö sinulle maksuttomalla kartoituspalaverilla. Me laadimme palaverin pohjalta  ehdotuksen ja tarjouksen seuraavista askeleista.

Sovi oma aikasi joko lomakkeen kautta tai suoraan haluamasi asiakkuusvastaavaan kanssa.

Tämän lomakkeen kautta hoituvat myös muut asiat.

Rekisteri- ja tietosuojaseloste