Yhteys & tiimi

Jappis Oy
Kurjenlinna
Kurjenmäenkatu 10 B
20700 Turku

Palvelemme arkisin klo 8.30-17
p. 02 512 0100

info@jappis.fi

Jappis Oy

Janne Siljamäki

Chief Executive Officer

0400 99 5609
janne.siljamaki@jappis.fi

Jappis Mainostoimisto

Asiakkuusvastaavat projekteissa

Toni Lähteenoja

Chief Business Officer

044 333 1019 toni.lahteenoja@jappis.fi

Eija Tammi

Account Director

040 063 9604
eija.tammi@jappis.fi

Kirsi Rekola

Account Manager

050 356 7138
kirsi.rekola@jappis.fi

Sini Sarlin

Account & Project Manager

044 344 4203
sini.sarlin@jappis.fi

Tekijät ilmeiden takana

Janne Saarinen

Chief Digital Officer

040 749 6988
janne.saarinen@jappis.fi

Sauli Laine

Senior Art Director

050 511 2373
sauli.laine@jappis.fi

Päivi Marjomaa

Project Manager, Copywriter & Publicist 

0400 727 387
paivi.marjomaa@jappis.fi

Antti Mäkelä

Senior Web Developer

antti.makela@jappis.fi

Tero Ylitalo

Senior Strategist

tero.ylitalo@jappis.fi

Tuuli Marjomaa

Web Developer

tuuli.marjomaa@jappis.fi

Josefina Linkosuo

Digital Performance Specialist

josefina.linkosuo@jappis.fi

Anna-Kaisa Koskenranta

Digital Marketing & Content Planner

anna-kaisa.koskenranta@jappis.fi

Santeri Sario

Production Art Director

santeri.sario@jappis.fi

Jappis Media

Asiakkuusvastaavat projekteissa

Kirsi Rekola

Account Manager

050 356 7138
kirsi.rekola@jappis.fi
kirsi.rekola@y-lehti.fi

Sari Laurila

Account Manager

044 981 2780
sari.laurila@jappis.fi

Tekijät sisältöjen takana

Tuula Laamanen

Producer

045 788 47015
tuula.laamanen@jappis.fi

Päivi Marjomaa

Editorial Secretary

0400 727 387
paivi.marjomaa@jappis.fi

Lähetä viesti tai sovi maksuton kartoitus

Olipa tarpeesi pieni, suuri tai siltä väliltä, niin ole yhteydessä meihin.

Aloitetaan yhteistyö sinulle maksuttomalla kartoituspalaverilla. Me laadimme palaverin pohjalta  ehdotuksen ja tarjouksen seuraavista askeleista.

Sovi oma aikasi joko lomakkeen kautta tai suoraan haluamasi asiakkuusvastaavaan kanssa.

Tämän lomakkeen kautta hoituvat myös muut asiat.

Rekisteri- ja tietosuojaseloste